Facebook

Studenti naše župe već duže vremena imaju svoje redovite sastanke u našem hrvatskom centru Niedenau 27. 60325 Frankfurt/M.
22. 2. 2018. imali smo ovogodišnji prvi susret studenata hrvatske katoličke župe Frankfurt/M, koji se je održato na temu: „Samo je u Bogu spasenje“, gdje se govorilo o spasenju, tj. na koji način Bog spašava čovjeka i kako čovjek postaje spašenik.


Drugi susret je bio 22. 3. 2018. na temu: „Smisao patnje“, gdje se promišljalo o otajstvu Isusove muke na križu u povijesti našega spasenja. Studenti su po grupama razlagali temu patnje, zla i križa, o čemu su kasnije zajedno raspravljali.
Bilo je predivnih razmišljanja kojima su obogaćivali jedni druge, što je posebno bitno u ovom vremenu korizme, da upoznavajući se nešto naučimo jedni od drugih i da rastući u vjeri pripravljamo se na Uskrs, naše konačno Spasenje!
Slijedeći susreti studenata održat će se: 19. 4. 2018. u 20 sati (2.kat Hrvatskog centra)
17. 5. 2018. u 20 sati (2.kat Hrvatskog centra)
14. 6. 2018. u 20 sati (2.kat Hrvatskog centra)

Pretraživanje

Idi na vrh