Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/2/2/hrzupa-frankfurt.de/httpd.www/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/megamenu.php on line 228 SUSRET STARIJIH OSOBA 25. 3. 2019.
Facebook

Susreti se održavaju zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16.00 sati.

Kao i svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu, tako i ovaj, imali smo susret starijih osoba u našem hrvatskom centru sa početkom u 16 sati.


U 16 sati je okupljanje uz kavu i kolače u ugodnom druženju, a oko 17 sati obično se razrađuje neka vjerska ili njima korisna društvena tema.

Ovog puta je fra Ivan održao predavanje na temu „Zlo“, gdje je bio govor o podrijetlu zla, početku zla u univerzumu Božjih stvorenja, kao i o početku zla u čovječanstvu, pa preko toga tko može činiti zlo i u konačnici, kako se svaki čovjek treba nositi sa zlom.
Nakon predavanja i razgovora o temi, cijeli susret je završio svetom misom u 19 sati u crkvi sv. Ante.

Pretraživanje

Idi na vrh