Facebook

Susreti se održavaju zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16.00 sati.

Kao i svakog zadnjeg ponedjeljka u mjesecu, tako i ovog ponedjeljaka mjeseca ožujka, naši stari-seniori su imali svoj redoviti susret. Ovaj put susret su animirali Franjevački trećoreci sa svojim duhovnim asistentom. Naime, oni su upriličili Križni put kojeg su već jednom imali u crkvi sv. Ante, na početku ovogodišnje korizmene obnove.


Križni put se je sastojao od scenskog prikaza pojedinih postaja i čitanja teksta uz određene postaje. Ovaj način Križnog puta se je svidio svima jer na zorniji način dočarava otajstvo muke o kojoj se razmišlja.
Nakon molitve i lijepog druženja i ovaj susret okrunjen je sv. misom u našoj kapelici, euharistijskim klanjanjem i blagoslovom s Presvetim Oltarskim Sakramentom!

Pretraživanje

Idi na vrh