Facebook

Dana 12.5.2019. s početkom u 19 sati u našoj župi upriličili smo Susret mladih. Naime, tim susretom zaključili smo tjedan molitve za duhovna zvanja. U skladu s tim i tema susreta je bila: " Duhovna zvanja".
Susret je započeo kratkom molitvom i pozdravom župnika fra Željka, nakon čega je naš FSR izveo predstavu "Isus i apostoli". Poslije predstave uslijedila su tri predavanja. Prvo predavanje je imao fra Ivan na temu "Poziv sv. Franje Asiškog", nakon njega, fra Kristijan je imao predavanje "Poziv franjevca-svećenika", a zadnje predavanje je imala s. Filipa "Poziv redovnice franjevke".


Nakon predavanja svi prisutni, njih oko 120 je podijeljeno u 5 grupa, koje su raspoređeni po učionicama, pod vodstvom svećenika i časnih sestara pričali o zadanim temama duhovnog poziva. Poslije rada po grupama napravljena je Talk grupa, koja se sastojala od predstavnika pojedinih grupa koji su uz animiranje fra Željka i fra Ivana pričali o zaključcima i pitanjima grupa. Na taj način se je i zaokružila tema cijelog susreta.
Za sam kraj svi su sudjelovali u kvizu " "Kahoot" kojeg je pripremio fra Kristijan s pitanjima vezanim uz razrađenu temu. Oni najbolji u kvizu dobili su i simbolične nagrade, a svima ostalima zajedno s njima bila je jedna velika nagrada sam susret u kojem su uz lijepo nedjeljno druženje imali priliku nešto i naučit.

Pretraživanje

Idi na vrh