Facebook

MISA

  Svaki treci petak u mjesecu misa za mlade (do 40. godine) s klanjanjem pred Presvetim u ckrvi sv.Ante u 20 sati

I ZOOM KONFERENCIJA

Svaki petak u 20.30 sati Zoom konferencija za mlade (predavanje, upoznavanje, molitva, razmjena ideja, projekta, itd).

Za Link kliknite ovdje

Meeting ID: 881 5371 4154

Ako nemate Zoom, možete ga preuzeti. Besplatno je i možete to učiniti bilo iz store aplikacije na mobitelu ili sa https://zoom.us/download

Kada se uključite, isključite svoj mikrofon kako ne bi nastale zvučne smetnje

Ako imate techničke probleme oko prijave i zooma javite se na broj: 01788904578

Naš kontaktmail je: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

 

Biblijsko blago Mladi

Dragi naši mladi, donosimo vam dvije radosne vijesti! 🤩

Kao što znate, u subotu slavimo blagdan našeg poočima svetog Josipa koji je ostao zapamćen kao veliki radnik! Stoga je jasno da je najbolji način za obilježiti njegov spomendan - zajednički rad! 😉 Odlučili smo pokrenuti novu humanitarnu akciju pod nazivom “Biblijsko blago”. U vrećicama se nalaze razni citati iz Biblije, a s prikupljanjem dobrovoljnih priloga započet ćemo 01.04.2022. Sve vas pozivamo na zajedničko izrađivanje blaga kao i druženje u Hrvatskom katoličkom centru 19.03. nakon svečane mise koja će biti u 18:00 sati. Neizmjerno se radujemo što vas konačno možemo pozvati na sastanak kao i humanitarnoj akciji koju ćemo zajedničkim snagama obogatiti! 🕊

Pretraživanje

Idi na vrh