Facebook

MISA

  Svaki treci petak u mjesecu misa za mlade (do 40. godine) s klanjanjem pred Presvetim u ckrvi sv.Ante u 20 sati

I ZOOM KONFERENCIJA

Svaki petak u 20.30 sati Zoom konferencija za mlade (predavanje, upoznavanje, molitva, razmjena ideja, projekta, itd).

Za Link kliknite ovdje

Meeting ID: 881 5371 4154

Ako nemate Zoom, možete ga preuzeti. Besplatno je i možete to učiniti bilo iz store aplikacije na mobitelu ili sa https://zoom.us/download

Kada se uključite, isključite svoj mikrofon kako ne bi nastale zvučne smetnje

Ako imate techničke probleme oko prijave i zooma javite se na broj: 01788904578

Naš kontaktmail je: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

 

Mladi 121021

Dragi mladi, Stigli smo do drugog petka u mjesecu i vjerujemo da već nestrpljivo čekate Zoom konferenciju! 😉 No, zbog nepredvidih okolnosti smo primorani odložiti predavanje na UTORAK, 12.10.2021., u 20:30 sati. ‼️ U novi ciklus predavanja će nas uvesti naš dragi župnik fra Petar, a zajedno s njim ćemo nastaviti učenje o Katekizmu.

Bog vas blagoslovio! † Dragi mladi, Stigli smo do drugog petka u mjesecu i vjerujemo da već nestrpljivo čekate Zoom konferenciju! 😉 No, zbog nepredvidih okolnosti smo primorani odložiti predavanje na UTORAK, 12.10.2021., u 20:30 sati. ‼️ U novi ciklus predavanja će nas uvesti naš dragi župnik fra Petar, a zajedno s njim ćemo nastaviti učenje o Katekizmu. Bog vas blagoslovio! †

Pretraživanje

Idi na vrh