Facebook

Dana 17. 3. 2019. odigrano je predzadnje kolo naše katoličke malonogometne lige.

U ovom kolu sastali su se u Ligi mladih; Offenbach - Poskoci 0 : 3, Posavina - Vitez 0 : 3, Frama – Main Taunus Hochtaunus 0 : 3, Croatian Young Boys – Vatreni 0 : 3, momčad Sv. Sebastijana ovo kolo je bila slobodna. U Ligi starijih sastale su se momčadi; Livanjska zajednica – 40 dana za život 3 : 0, Sokolovi : Uvijek spremni 3 : 0 i Svećenici : Biotopovi 0 : 10, momčad Franjevačkog Svjetovnog Reda ovo kolo je bila slobodna.
Slijedeće (zadnje kolo) Katoličke malonogometne lige naše župe, koje se igra 26. 5. 2019. u 18 sati u dvorani Willemer Schule, igraju u Ligi mladih (9. Kolo): Main Taunus Hochtaunus – Croatian Young Boys, Vitez – Frama, Poskoci – Posavina, Sv. Sebastijan – Offenbach, a momčad Vatrenih je slobodna. U Ligi strijih, igrat će (7. Kolo): Livanjska zajednica – Uvijek spremni, Franjevački Svjetovni red – 40 dana za život, Sokolovi – Biotopovi, momčad Svećenici su slobodni ovo zadnje kolo!
Najavljeno zadnje kolo naše lige je bilo za 24. 3. 2019, odgodili smo za 26. 5. 2019., zbog utakmice naše nogometne reprezentacije, koja igra kvalifikacijsku utakmicu, za Euro 2020., protiv Mađarske. Tom prigodom za sve sudionike naše lige organiziramo zajedničko druženje u hrvatskom centru uz gledanje utakmice.

Tablice nakon 8. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh