Facebook

Nakon prvog dijela naše „Katoličke malonogometne lige HKŽ Frankfurt/M“, koji je zaključen još prošle godine, počeli smo s drugim dijelom natjecanja. Točnije, 10. 2. 2019. u 20 sati odigrano je šesto kolo naše lige u dvorani Willemer Schule – Willemerstr. 10, 60594 frankfurt/M. Šesto kolo su odigrali:

Sv. Sebastijan : Vitez 3 : 0, Offenbach : Main Taunus Hochtaunus 0 : 3, Vatreni : Posavina 3 : 0, i Frama : Croatian young boys 3 : 7. Spomenuto šesto kolo odigrala je, kao što vidimo, samo „Liga mlađih“, jer imaju dva kola više nego „Liga starijih“. Tako će biti i slijedeće kolo, sedmo kolo lige mladih, koje se igra 3. 3. 2019. u 20 sati (ne kao što piše u davno zadanom rasporedu u 18 sati). Ostaje isto mjesto odigravanja u dvorani Willemer Schule.
Obje lige završit će natjecanje u isto vrijeme sa zadnja dva kola. „Liga starijih“ svoje šesto i sedmo kolo, a „Liga mlađih“ svoje osmo i deveto kolo igraju u već spomenutoj dvorani, ali od 18 sati, dana 17. 3. i 24. 3. 2019. Zadnje kolo ćemo i proglasit pobjednike, kojima će biti uručene nagrade na župnom slavlju „Dana župe“ 8. 6. 2019.
Parovi sedmog kola (3. 3. 2019. u 20 sati – Willemerstr. 10) „Lige mlađih“, su slijedeći;
Vatreni : Frama
Main Taunus Hochtaunus : Posavina
Vitez : Offenbach
Poskoci : Sv. Sebastijan
Croatian young boys su slobodni sedmo kolo!

Tablice nakon 6. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh