Facebook

Redovni susreti Franjevačkog svjetovnog reda (OFS) su 2. i 4. subota u mjesecu.

“Primamo upravo kada dajemo!”
Sv. Franjo Asiški

Predraga braćo i sestre,

ovim putem obavještavamo vas da je akcija “Adventski vijenci”, ove godine iznad svih očekivanja svih nas uspješno privedena kraju.

Ponajprije želimo se zahvaliti svima koji su na bilo koji način sudjelovali u samoj akciji, bilo kroz molitvu, bilo kroz pravljenje samih vijenaca, bilo kroz prodaju istih, a na poseban način, od svega srca, *hvala* našim sestrama koje su uložile veliku i osobnu žrtvu da bi akcija bila ovako uspješna.
Također jedno veliko hvala i našem župniku tj. duhovnom asistentu OFS-a, fra Petru Komljenović, koji je uz naše kapelane Fra Kristijan Šilić i fra Ivana Grubišić, podržao akciju i time pridonio ovako velikom odazivu za kupnju istih.

Prikupljene donacije iz akcije “Adventskih vijenaca” biti će uplaćene za siromašne obitelji i humanitarne udruge iz Herceg-Bosne i Hrvatske.

MIR I DOBRO

Pretraživanje

Idi na vrh