Facebook

Susreti FRAME

Petkom- 18.30 sati

 

U subotu 6. listopada, HKM Frankfurt posjetili su framaši iz Zagreba, točnije iz naše župe Majke Božje Lurdske, pod vodstvom fra Jure Hrgovića, koji je s njima dok je bio na službi u Zagrebu, snimio CD sa duhovnim pjesmama.
Naime, zagrebački framaši su došli na poziv misije Main Taunus/Hochtaunus, koja je organizirala njihov boravak na ovim prostorima.

Dio tog boravka je bio i već spomenuti posjet Frankfurtu/M, gdje su u ispunjenoj crkvi svetog Ante pjevali svetu misu, na kojoj su bili framaši iz misije Main Taunus/Hochtaunus i domaći framaši iz Frankfurta.
Misu je predvodio fra Jure Hrgović u koncelebraciji sa fra Željkom Ćurkovićem, fra Marinkom Vukmanom, fra Markom Domazetom-Lošom i fra Ivanom Čikarom.
Nakon svečane svete mise svi framaši su se susreli u Hrvatskom centru misije Frankfurt, gdje su uz sočni domjenak, glumu i pjesmu, u radosti, izmjenjivali svoja framaška iskustva.
Sutradan u nedjelju, framaši iz Zagreba sudjelovali su i svirali na misi u 9 sati u crkvi svetog Alberta.

Pretraživanje

Idi na vrh