Facebook

 

Hrvatska Katolička Župa Frankfurt am Main, večeras, 18.studenog 2022., pridružila se mnogobrojnim župama u domovini i svijetu te dostojanstveno obilježila Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i dan sjećanja na žrtve grada heroja Vukovara i Škabrnje.

Misno slavlje u crkvi sv.Ante predvodio je fra Ante Bilokapić koji je na kraju blagoslovio svijeće koje su župljani u koloni sjećanja upaljene nosili do obližnjeg sjedišta HKM Frankfurt. Molitveni dio uz meditaciju u dvorištu misije, ispred upaljenih svijeća koje su sačinjavale ime grada heroja Vukovara, predvodio je župnik fra Petar Komljenović. Svjetlost upaljenih svijeća, molitva župljanja i pjesma na kraju bila je zahvala za neizmjernu žrtvu koju su hrabri branitelji i hrvatski narod podnijeli za slobodnu Domovinu.

Pretraživanje

Idi na vrh