Facebook

Poštovani voditelji hrvatskih katoličkih župa, misija i zajednica!

Zahvaljujući Vam na dosadašnjem angažmanu u prikupljanju financijske i druge pomoći za stradale u nedavnom potresu u Petrinji, Glini, Sisku i okolici, prosljeđujem Vam informacije koje sam dobio od predsjednika Hrvatskoga Caritasa mons. Bože Radoša, varaždinskoga biskupa, a odnose se na nabavku sto stambenih modula za stradale u potresu, što je omogućeno i donacijama koje ste za Hrvatski Caritas Vi prikupili u hrvatskim katoličkim župama, misijama i zajednicama.

U nadi nastavka suradnje u ovom prevažnom projektu Crkve u Domovini i iseljeništvu srdačno Vas u Gospodinu pozdravljam,

Tomislav Markić, nacionalni ravnatelj Dušobrižništva za Hrvate u inozemstvu"

HRVATSKI_CARITAS_6055_x_2991_x_2800

Varadinska_biskupija_-_Stambeni_modul

Ugovor

Izvještaj o nabavci stambenih modula

 

 

 

 

Pretraživanje

Idi na vrh