Facebook

Dragi vjernici,

nažalost došla je najnovija odredba biskupije Limburg da zbog prevelike opasnosti zaraze koronavirusom od ponedjeljka, 16. 3. do 19. 4. neće biti nikakvih misa i obreda sa narodom. To nas svih teško pogađa kojima je sveta misa zapravo utočište i izvor nade u ovim teškim vremenima. Međutim, to što su javne mise odkazane ne znači da se nećemo više moliti. Svi naši svećenici će vas uključiti u svoje osobne mise i molitve, tako da će se za vas i na vaše nakane svakodnevno slaviti sveta misa! A "Otac vaš, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će vam!" (usp. Mt 6,6)

 

Molimo pratite i dalje našu web-stranicu na kojoj će te moći vidjeti novosti, riječi utjehe, prikladne molitve i pobožnosti koje možete svakodnevno moliti u svojoj obitelji.

Hvala vam

Opširnije...

Pretraživanje

Idi na vrh