Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/2/2/hrzupa-frankfurt.de/httpd.www/plugins/system/jsntplframework/libraries/joomlashine/template/megamenu.php on line 228 NIKOLINJE 2019
Facebook

Ovogodišnja Božićna proslave – Nikolinja, bila je organizirana u Saalbau Stadthalle Bergen. Mnogi su došli podržati naše najmanje, naše drage vjeroučenike, koji su sa svojim vjeroučiteljima pripremili cijeli program.

 

Na početku sve prisutne je pozdravio fra Kristijan, a program su vodile Chiara Klapeš i Magdalena Ivošević.
Na samom kraju dječjeg programa, fra Kristijan se je zahvalio svima, a na poseban način voditeljicama folklora i časnim sestrama. Nakon toga je najavio grupu Tokata, koja je zabavljala sve prisutne, svojom svirkom i pjesmom. Sve je proteklo lijepo i skladno uz veliku podrsku župnog vjeća i mnogih dobrioh ljudi koji su uvijek voljni činiti dobro! Svima hvala!

Pretraživanje

Idi na vrh