Facebook

Draga braćo i sestre! Pozivam cijelu župu da se uključite u korizmenu akciju posta i molitve za naše obraćenje i povratak čovječanstva k Bogu, kako bi se umnožio Božji blagoslov i mir na svijetu!

Molim vas izaberite jedan dan (ili više dana) kada ćete postiti na kruhom i vodom i izmoliti jednu krunicu na tu svrhu. Ako netko ne može tako postiti zbog zdravstvenih ili drugih razloga, onda neka izabire drugi post po svojim mogućnostima. Registrirajte se taj dan preko online rezervacije na našoj stranici da znamo da netko taj dan moli i posti. Neće pisati vaše ime i prezime online, sve će biti anonimno. Samo je cilj da svaki dan kroz korizmu barem jedna osoba moli i posti na tu nakanu. (Osim nedjeljom, tad se ne posti, ali doduše moli.)

Hvala svima na vašoj žrtvi i ljubavi! Bog vas blagoslovio!

MIR I DOBRO!

fra Petar, župnik

 

REGISTRIRAJ SE

Pretraživanje

Idi na vrh