Pastoralno vijeće

Stjepan Nikolić, predsjednik
Ines Kolovrat,
Drago Kajić,
Luca Pejić,
Ivana Šimunac,
Ante Galić,
Branko Dozan,
Josip Mihaljević,
Domagoj Ivošević,
Vjekoslav Luburić,
Miroslav Šimunac,
Mario Perković.

U subotu i nedjelju 7. i  8. studenog u svim crkvama poslije svih svetih misa bilo je biranje novog župnog vijeća. Uz geslo "sudogovnornost je važna" u našoj biskupiji Limburg organizirano je biranje članova pastoralnih vijeća po svim župama i zajednicama drugih materinjih jezika. U našoj župi od 24 kandidata izabrani su: Ines Kolovrat, Stjepan Nikolić, Drago Kajić, Luca Pejić, Ivana Šimunac, Ante Galić, Branko Dozan, Josip Mihaljević, Domagoj Ivošević, Vjekoslav Luburić, Miroslav Šimunac, Mario Perković.

Ovom prigodom izražavamo iskrene čestitke novo izabranim članovima župnoga vijeća, a zahvalnost članovima pastoralnog vijeća čiji je mandat ovim izborom završio.

Pretraživanje

Idi na vrh