Najavljujemo

Nema nadolazećih događaja!
Facebook
Suret ministranata je petkom i subotom poslije vjeronauka.

U subotu, 26. siječnja u našem hrvatskom centru, uz svećenike i časne sestre, ministranti su imali svoju ovogodišnju tombolu/bingo, koja se organizira svake godine kao zahvala za njihov nesebični trud u cijelogodišnjem služenju oko oltara Gospodnjeg. Ministranti se ovom druženju posebno raduju, a to je pokazao i broj nazočnih ministranta, koji su unatoč drugim obvezama našli vremena za ovo predivno druženje.

Da to druženje bude još lijepše, potrudili su se naši franjevački trećoredci, pripremivši za ministrante waffle.
Druženje i igru, uz piće i grickalice, započeli smo u 16.00 sati, a završili nešto poslije 18.00 sati. Mnogi su bili sretne ruke i osvojili nagrade. Oni koji su ovoga puta imali manje sreće dobili su utješne nagrade, tako da su svi sretni i zadovoljni otišli svojim kućama, zahvalni svima koji su sudjelovali u ovom subotnjem druženju!

Pretraživanje

Idi na vrh