Facebook
Suret ministranata je petkom i subotom poslije vjeronauka.

U subotu, 26. 01. 2013. u Hrvatskom centru s pčetkom u 16.00 sati održana je ministrantska tombola. Uz zabavnu igru, ponešto slatkiša i osvježavajućeg pića, dobru atmosferu održavale su i nagrade koje su ministranti mogli osvojiti. Fra Ivan je pomagao ministrantima u pokrivanju brojeva, kao i pisanju brojeva na ploči, dok je fra Marko izvlačio brojeve. Ministrantski bingo je je organiziran kao zahavlu ministrantima na ministriranju u protekloj godini, ali i kao poticaj za daljnje ministriranje.

Nećemo samo stati na tome. 01. 05. 2013. je susret ministranata naše regije u Wiesbadenu, a poslije toga i izlet iznenađenja.

Stoga i ovim putem pozivamo, sve učenike od 4. razreda pa na dalje da se priključe ministranstkoj skupini.

Pretraživanje

Idi na vrh