Facebook

Sa zadnjim kolom, koje je odigrano 26.5. 2019., završila je treća sezona Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M. U ovom nadasve zanimljivom zadnjem kolu razjasnile su se sve nedoumice.
Ni u ligi mladih, kao ni u ligi starijih nitko nije nadmoćno dominirao, iako netko može pomisliti da tako nije bilo u ligi mladih, jer na kraju je ekipa Poskoci osvojila prvo mjesto s 21 bodom, četiri više od drugoplasirane ekipe Vatreni.

Da su Poskoci izgubili, a ekipa Sv. Sebastijana pobjedila, onda bi ekipa Sv.Sebastijana bila prva, ali to se nije dogodilo. Dakle u ligi mladih prvo mesto je osvojila ekipa POSKOCI, drugo mjesto je osvojila ekipa VATRENI, a treće mjesto ekipa SV. SEBASTIJAN.
U ligi starijih je bilo neizvjesno do zadnje sekunde. Između prve tri ekipe se odigravala mrtva utrka do samog kraja. Najprije je svoje nedoumice riješila ekipa Franjevačkog svjetovnog reda osvojivši lagana tri boda. Sa ta tri boda su se tada izjednačili sa ekipom Sokolovi na prvom mjestu, dok je ekipa Biotopovi imala tri boda manje, ali uz povoljniju gol razliku, tako da im je pobjeda protiv Sokolova donosila prvo mjesto. To se i dogodilo. U zadnjoj utakmici, koja je bila najuzbudljivija ove sezone, Biotopovi su pobjedili Sokolove 3:1. Sve tri prve ekipe su završile sa 15 bodova, pa je konačni poredak odredila gol razlika: Prvo mjesto osvojila je ekipa BIOTOPOVI, drugo mjesto je osvojila ekipa FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED i treće mjesto je osvojila ekipa SOKOLOVI.
U ovom zadnjem kolu je bilo i iznenađenje za gledatelje, nagradna igra s lijepim nagradama.
Dodjela nagrada za postignuti rezultat bit će na Dan župe, 8. 6. 2019. u Saalbau Titus Forum – NordWestZentrum, Walte-Möller-Platz 2, 60439 Frankfurt/M, s početkom u 17 sati!
Rezultati zadnjeg kola:

Liga mladih:

Main Taunus Hochtaunus – Croatian Young Boys 3 : 1
Vitez – Frama / : /
Poskoci – Posavina 3 : 0
Sv. Sebastijan – Offenbach / : /
*momčad Vatreni je slobodna.

Liga strijih:

Livanjska zajednica – Uvijek spremni 3 : 0
Franjevački Svjetovni red – 40 dana za život 3 : 0
Sokolovi – Biotopovi 1 : 3
*momčad Svećenici je slobodna!

Tablice nakon 9. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh