Facebook

3. 3. 2019. u dvorani Willemer Schule odigralo se sedmo kolo katoličke malonogometne lige mladih. Rezultati su slijedeći: Vatreni : Frama 6 : 3, Main Taunus Hochtaunus : Posavina 3 : 0, Vitez : Offenbach 3 : 3, Poskoci : Sv. Sebastijan 3 : 0, dok je momčad Croatian young boys ovo kolo bila slobodna.


Ova dva zadnja kola igrala je samo liga mladih, jer liga starijih ima dva kola manje. Zadnja dva preostala kola igrat će obje lige, tako da 17. 3. 2019., u dvorani Willemer Schule, Willemerstr 10. igraju: Liga mladih (8. kolo): Offenbach – Poskoci, Posavina – Vitez, Frama – Main Taunus Hochtaunus, Croatian young boys – Vatreni. Momčad Sv. Sebastijana je ovo kolo slobodan. Liga starijih (6. kolo): Livanjska zajednica – 40 dana za život, Sokolovi – Uvijek spremni, Svećenici – Biotopovi. Momčad Franjevačkog svjetovnog reda je ovo kolo slobodna.
Dođite i podržite ovo lijepo druženje!

Tablice nakon 7. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh