Facebook

Dana 21. 10. 2018. kompletirali smo drugo kolo naše katoličke malonogometne lige. U prvom dijelu drugog kola koji se odugrao 16. 9. 2018. gledali smo lijep nogomet, kojeg su nam prezentirale momčadi lige mlađih Viteza i Vatrenih, i lige starijih momčadi 40 dana za život i Biotopova. I jedna i druga utakmica je bila jako ujednačena sa puno želje za pobjedom, al na kraju to su ostvarile momčadi Viteza i Biotopova.

Vitez je pobjedio Vatrene rezultatom 1 : 0, a Biotopovi su pobjedili 40 dana za život rezultatom 2 : 0.Treća utakmica se trebala odigrati između momčadi Offenbacha i Posavine, ali momčad Posavine nije došla, tako da je momčad Offenbacha u svom prvom ovosezonskom nastupu upisala pobjedu od 3 : 0, bez puno muke.
Drugi dio drugog kola odigrao se mjesec dana kasnije, točnije 21. 10. 2918. i tu večer se igrao dobar nogmet, gdje je ekipa Sokolovi u neizvjesnoj utakmici pobjedila ekipu Livanjske zajednice. Iako bi se moglo zaključiti iz rezultata drugih utakmica da možda na njima nije bilo tako neizvjesno, varamo se. Svi koji su igrali, srčano su se borili. S uvjerljivijim rezultatom, od po tri razlike, u ovom kolu izvojevale su pobjede ekipe: Sv. Sebastijana, Poskoka i Franjevačkog svjetovnog reda. Donosimo vam rezultate:
Drugo kolo: 21. 10. 2018. u 20 sati
Willemeschule
Willemerstr. 10, 60594 Frankfurt/M

Parovi: Liga: Rezultat:
Sv. SEBASTIJAN : FRAMA mlađi 3 : 0
LIVANJSKA ZAJEDNICA : SOKOLOVI stariji 1 : 2
POSKOCI : CROATIAN YOUNG BOYS mlađi 4 : 1
FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED : SVEĆENICI stariji 3 : 0
UVIJEK SPREMNI (stariji) i MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS (mlađi) su slobodni

Najavljujemo i treće kolo naše malonogometne lige , koje će se odigrati u dvorani u kojoj dosada nismo nikako igrali: Paul – Hindemith schule. Igra se cijelo kolo 4. 11. 2018, s početkom u 18 sati! A parovi su:
Treće kolo: 4. 11. 2018. u 18 sati
Paul – Hindemith Schule
Schwalbacherstr 71-77, 60326 Frankfurt/M

Parovi: Liga: Rezultat:
FRAMA : OFFENBACH mlađi
CROATIAN YOUNG BOYS : Sv. SEBASTIJAN mlađi
40 DANA ZA ŽIVOT : SOKOLOVI stariji
VATRENI : POSKOCI mlađi
FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED : BIOTOPOVI stariji
MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS : VITEZ mlađi
SVEĆENICI : UVIJEK SPREMNI stariji
LIVANJSKA ZAJEDNICA (stariji) i POSAVINA (mlađi) su slobodni

Tablice nakon 2. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh