Facebook

16. 9. 2018 u 20 sati u Sportskoj dvorani Willemer schule, Wilemerstr. 10, počeli smo odigravanje prvog dijela drugog kola Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M. Tog dana su odigrane prve tri utakmice drugog kola lige.

Gledali smo lijep nogomet, kojeg su nam prezentirale momčadi lige mlađih Viteza i Vatrenih, i lige starijih momčadi 40 dana za život i Biotopova. I jedna i druga utakmica je bila jako ujednačena sa puno želje za pobjedom, al na kraju to su ostvarile momčadi Viteza i Biotopova. Vitez je pobjedio Vatrene rezultatom 1 : 0, a Biotopovi su pobjedili 40 dana za život rezultatom 2 : 0. Treća utakmica se trebala odigrati između momčadi Offenbacha i Posavine, ali momčad Posavine nije došla, tako da je momčad Offenbacha u svom prvom ovosezonskom nastupu upisala pobjedu od 3 : 0, bez puno muke.
Drugi dio drugog kola se odigrava 21. 10. 2018., također u 20 sati u Sportskoj dvorani Willemer schule, Wilemerstr. 10, 60594 Frankfurt/M, kada se sastaju momčadi: Sv. Sebastijan : Frama (liga mlađih), Livanjska zajednica : Sokolovi (liga starijih), Poskoci : Croatian Young Boys (liga mlađih) i Franjevački svjetovni red : Svećenici (liga starijih). Drugo kolo su slobodne momčadi: Uvijek spremni (liga starijih) i Main taunus hochtaunus (liga mlađih).

Tablice nakon 2. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh