Facebook

9. 9. 2018. odigrano je prvo kolo Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M. Ovo prvo kolo je odigrano u Werner vom Siemens schule, Gutleutstr. 333, 60327 Frankfurt/M, a rezultati su slijedeći:

 

Parovi: Liga: Rezultat:
FRAMA : POSKOCI mlađi 1 : 4
CROATIAN YOUNG BOYS :VITEZ mlađi 0 : 0
FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED : LIVANJSKA ZAJEDNICA stariji 3 : 0
VATRENI : MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS mlađi 1 : 1
40 DANA ZA ŽIVOT : UVIJEK SPREMNI stariji 5 : 1
POSAVINA : Sv. SEBASTIJAN mlađi 0 : 3
SVEĆENICI : SOKOLOVI stariji 0 : 5
BIOTOPOVI (stariji) i OFFENBACH (mlađi) bili su slobodni

Drugo kolo Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M, igrat će se u dva termina: Prvi termin je: 16. 9. 2018. u 20 sati, u Willemer schule, Willemerstr. 10, 60594 Frankfurt/M, kada igraju: VITEZ : VATRENI (liga mlađih), 40 DANA ZA ŽIVOT : BIOTOPOVI (liga starijih) i OFFENBACH : POSAVINA (liga mlađih). Drugi termin je: 21. 10. 2018. isto u 20 sati, u Willemer schule, Willemerstr. 10, 60594 Frankfurt/M, kada igraju: Sv. SEBASTIJAN : FRAMA (liga mlađih), LIVANJSKA ZAJEDNICA : SOKOLOVI (liga starijih), POSKOCI : CROATIAN YOUNG BOYS (liga mlađih) i FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED : SVEĆENICI (liga starijih).
Drugo kolo su: UVIJEK SPREMNI (liga starijih) i MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS (liga mlađih) slobodni!

Tablice nakon 1. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh