Facebook

Pretprošlu nedjelju je odigrano zadnje kolo Katoličke malonogometne „lige starijih“ hrvatske katoličke župe Frankfurt/M. Prvo Mjesto osvojio Franjevački svjetovni red u uzbudljivoj utakmici protiv Biotopova, koji su drugi. Utakmica je završila rezultatom 0:0.

Biotopovima je za prvo mjesto trebala pobjeda od dva gola razlike, ali ekipa Franjevačkog svjetovnog reda je bila prečvrst orah – zasluženo su prvi, jer su tu poziciju držali od samog početka natjecanja.Čestitamo! Odvijala se borba i za treće mjesto gdje je Livanjska zajednica stajala najbolje. Livanjska zajednica je imala tri boda prednosti ispred ekipe Svećenika, dovoljan im je bio neriješen rezultat da bi osigurali treće mjesto, ali izgubili su od Croatie, rezultatom 5:2. Taj rezultat je otvorio Svećenicima mogućnost da završe na trećem mjestu, za to im je trebala pobjeda nad ekipom 40 dana za život, ali to se nije dogodilo – u teškoj utakmici, na kraju, rezultat je bio 0:0. Taj rezultat je ostavio Livanjsku zajednicu na trećem mjestu, dok su Svećenici završili na četvrtom mjestu, Croatia na petom mjestu i na začelju tablice ekipa 40 dana za život!
Prošlu nedjeljum, točnije 20. 5. 2010. odigrano je 11 kolo, „Lige mladih“, to je i njima bilo zadnje kolo. Posavina je već prošlu nedjelju osigurala prvo mjesto i pobjednik je Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M.Čestitamo momcima i njihovom treneru!!! Za drugo mjesto se je vodila borba između ekipa: Offenbacha/M, Bijance i Vatrenih, ali iz prikrajka je vrebala i mlađahna ekipa Croatia Young Boys. U ovom zadnjem kolu sve se poklopilo tako, da je Offenbach/M osvojio drugo mjesto, a ekipa Vatrenih treće mjesto. Čestitamo svim pobjednicima i njihovim trenerima.
Dodjela nagrada za prvo, drugo i treće mjesto „lige mladih“ bit će upriličena na našoj župskoj proslavi koja je 9. 6. u Saalbau Griesheim, Schwarzerlenweg 57, 65933 Frankfurt/M.

Rezultati 11. Kolo: 20.5.2018.- u 18 sati – Willemer str. 12, 60594 Frankfurt/M

LIGA MLADIH (zadnje kolo)

OBE LIVE : MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS nisu došli

MOTIKA : FRAMA 2 0:3
SV. SEBASTIJAN : CROATIAN YOUNG BOYS nisu došli
FRAMA : VATRENI 0:3
BIJANCA : CROATIA nisu došli
POSAVINA : OFFENBACH 0:3

Tablice nakon 11. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh