Facebook

Donosimo rezultate 9. kola Katoličke malonogometne lige hrvatske katoličke župe Frankfurt/M. Odmah najavljujemo i 10 kolo, koje je specifično i zanimljivo. Specifično je po tome jer je ovo zadnje kolo u „ligi starijih“, kolo u kojem se sve odlučuje. Stoga je ovo kolo i zanimljivo. Svemu tome pridodaje i „liga mlađih“ gdje je ovo kolo, predposljednje, i gdje se može još puno toga zakomplicirati. Zato vas pozivamo da dođete i budete sudionik svega toga!!!

Rezultati 9. kola i najava 10. kola: 9. Kolo: 6.5.2018.- u 18 sati – Willemer str. 12, 60594 Frankfurt/M FRAMA 2 : MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS 0:2 MOTIKA : VATRENI 0:3 40 DANA : FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED 0:3 SV. SEBASTIJAN : OFFENBACH nisu došli OBE LIVE : CROATIAN YOUNG BOYS 0:3 CROATIA(st.) : BIOTOPOVI 0:3 POSAVINA : BIJANCA 2:0 FRAMA : CROATIA(ml.) 3:0 LIVANJSKA ZAJEDNICA : SVEĆENICI 5:2

10. Kolo: 13.5.2018.- u 18 sati – Willemer str. 12, 60594 Frankfurt/M VATRENI : SV. SEBASTIJAN (liga mlađih) CROATIAN YOUNG BOYS : MOTIKA (liga mlađih) CROATIA : LIVANJSKA ZAJEDNICA (liga starijih) FRAMA 2 : OBE LIVE (liga mlađih) OFFENBACH : FRAMA (liga mlađih) BIOTOPOVI : FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED (liga starijih) BIJANCA : MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS (liga mlađih) CROATIA : POSAVINA (liga mlađih) SVEĆENICI : 40 DANA (liga starijih)

Tablice nakon 9. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh