Facebook

Najavljujemo parove za drugo kolo Katoličke malonogometne lige Hrvatske katoličke župe Frankfurt/M, koje će se odigrati 11. 2. 2018 u sportskoj dvorani Gutleut str. 333-335, 60327 Frankfurt/M, s početkom u 18 sati.


Bez obzira na zadani slijed odigravanja utakmica, sve momčadi su dužne doći na početak u 18 sati, jer ako dođe do neodigravanja neke od utakmica, zbog nedolaska neke ekipe, igra se odmah sljedeća utakmica po rasporedu.
Raspored odigravanja drugog kola je slijedeći:
SV. SEBASTIJAN : OBE LIVE (liga mlađih)
FRAMA : FRAMA 2 (liga mlađih)
CROATIA : 40 DANA (liga starijih)
BIJANCA : VATRENI (liga mlađih)
MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS : MOTIKA (liga mlađih)
LIVANJSKA ZAJEDNICA : BIOTOPOVI (liga starijih)
CROATIA : OFFENBACH (liga mlađih)
POSAVINA : CROATIAN YOUNG BOYS (liga mlađih)
SVEĆENICI : FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED (liga starijih)

 

Tablicu i rezultate 1. kola kao i pregled 2. kola morete vidjeti ovdje

Pretraživanje

Idi na vrh