Facebook

Dana 21. 1. 2018. u dvorani škole Werener von Siemens, Gutleut str. 333-335, započeli smo sa novom sezonom Katoličke malonogometne lige, naše župe. U lizi ove godine nastupa 18 momčadi, 12 ih se natječe u „Ligi mlađih“, to su: CROATIAN YOUNG BOYS, FRAMA, OFFENBACH, BIJANCA, FRAMA 2, SV. SEBASTIJAN, OBE LIVE, MOTIKA, CROATIA, MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS, VATRENI i POSAVINA, i 6 u „Ligi starijih“, to su: SVEĆENICI, BIOTOPOVI, LIVANJSKA ZAJEDNICA, 40 DANA, CROATIA i FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED.


Određeno je da svako kolo započnemo sa dvije utakmice iz lige mlađih, pa nakon njih jedna utakmica lige starijih, i opet dvije utakmice lige mlađih, pa jedna utakmica lige starijih i tako do kraja kola. Prateći taj slijed poštujući i redoslijed izvlačenja, otvorili smo ovogodišnju sezonu sa „Ligom mlađih“, točnije utakmicom Cratian young boys i Frame u kojoj je pobijedila momčad Cratian young boys rezultatom 2:0, nakon njih, momčad Offenbacha igrala je protiv momčadi Bijanca i pobijedila 4:1. Nakon njih vidjeli smo prvu utakmicu „Lige starijih“ u kojoj su Svećenici igrali protiv Biotopova i izgubili sa 0:2. Opet su slijedile, nakon njih dvije utakmice „Lige mladih“ gdje je momčad Sv. Sebastijana uvjerljivo pobijedila momčad Frama 2 rezultatom 10:2, Obe Live je upisao 3 boda protiv prošlogodišnjih osvajača lige, momčadi Motike, upisujući rezultat od 3:0 jer Ekipa Motike se nije pojavila. Prateći dogovoreni slijed vidjeli smo nakon njih utakmicu „Lige starijih“ između momčadi Livanjska zajednica i momčadi 40 Dana u kojoj je momčad 40 Dana slavila sa rezultatom od 0:4. Zadnje dvije utakmice „Lige mlađih“ u prvom kolu odigrali su Croatia i Main Taunus Hochtaunus u kojoj je Croatia slavila rezultatom 3:1 i Vatreni i Posavina, utakmica bez pobjednika 1:1. Cijelo kolo je završilo utakmicom „Lige starijih“ između Croatie i Franjevačkog svjetovnog reda u kojoj je Franjevački svjetovni red slavio rezultatom 0:1.
Svakako pohvalu zaslužuju navijači koji su se okupili u velikom broju, a zahvalu svi koji su sudjelovali u organizaciji! Tablice nako 1. Kola morete pogledat ovdje.

Pretraživanje

Idi na vrh