Facebook

Cilj Katoličke malonogometne lige HKŽ Frankfurt/M je kroz malonogometne aktivnosti, obogaćene kršćanskom porukom ljubavi i vjere u život, okupiti mlade različitih profila i dobi. KMNLHKŽFfm organiziranjem sportskih susreta želi ponuditi novu dimenziju sporta oslobođenu nasilja i gladijatorstva; poticati na što bolju komunikaciju među različitim dobnim, socijalnim i kulturološkim skupinama te bolju suradnju u župskoj zajednici; razvijati tjelesnu i duhovnu stranu ljudskog bića, redovitu fizičku aktivnost i evanđeosku poruku ljubavi. KMNL promiče navještaj i život evanđelja s ciljem oblikovanja vlastite slobode, stvaranja mentaliteta civilizacije ljubavi, sakramentalni život, pomirenje, toleranciju, oživljavanje tradicionalnih vrijednosti i dostojanstvo ljudskog života.

Sa KMNL u našoj župi smo započeli predprošle godine u 12. mjesecu, tada se je prijavilo 8 ekipa što mlađih, što starijih. Liga se igrala do 6. mjeseca 2017. U 14 kola je odigrano 56 utakmica, 71 strijelac je postigao 200 golova – 3,5 golova po utakmici! U 8 ekipa sudjelovalo je 149 igrača (prema zapisniku sa utakmica)!Po ekipama: MOTIKA – 13 igrača, LIVANJSKA ZAJEDNICA – 23 igrača, SVEĆENICI – 10 igrača, BIJANCA – 18 igrača, POSAVINA – 21 igrača, HERCEGOVCI – 17 igrača, CROATIA – 36 igrača i FRAMA – 11 igrača! Ekipa MOTIKA je osvojila prvo mjesto, ekipa SVEĆENICI drugo mjesto i ekipa BIJANCA treće mjesto.Ove godine se prijavilo u ligu 18 ekipa, što je pokazatelj da je liga dobra ideja! Ovogodišnja liga će biti podijeljena na „Ligu mlađih“ i „Ligu starijih“. U „Ligi mlađih“ nastupat će 12 ekipa, a u „Ligi starijih“ 6 ekipa. Sve ekipe su mogle maksimalno prijaviti 12 igrača. Igrači koji nisu prijavljeni neće moći igrati. Igra se sistem 5+1, a svaka utakmica će trajati 15 minuta. Sve ekipe moraju doći na početak odigravanja kola (u 18 sati), jer ako se neka od ekipa ne pojavi (u vrijeme kada bi trebala igrati) njihovim protivnicima se pišu 3 boda i igra se odmah slijedeća utakmica! Svaka ekipa mora imati dresove sa brojevima, radi lakšeg vođenja zapisnika!

RASPORED PRVOG KOLA:

1.Kolo: 21.1.2018.- u 18 sati – Gutleut str. 333-335, 60327 Frankfurt/M

CROATIAN YOUNG BOYS : FRAMA (Liga mlađih)
OFFENBACH : BIJANCA (Liga mlađih)
CROATIA : FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED (Liga starijih)
FRAMA 2 : SV. SEBASTIJAN (Liga mlađih)
OBE LIVE : MOTIKA (Liga mlađih)
POSAVINA : 40 DANA (Liga starijih)
CROATIA : MAIN TAUNUS HOCHTAUNUS (Liga mlađih)
VATRENI : POSAVINA (Liga mlađih)
SVEĆENICI : BIOTOPOVI (Liga starijih)

Pretraživanje

Idi na vrh