Facebook

Nogometna liga

Tablica mlađih 2019

Mj.  Ekipa  Ut. Po. Ne. Iz.  Gr. Bod.
1. Poskoci 7 6 0 1 23:9 18
2. Vatreni 8 5 2 1 21:9 17
3. Sv. Sebastijan 7 5 1 1 17:5 16
4. M T H 7 4 1 2 15:11 13
5. Vitezi 7 2 2 3 10:11 8
6. Croatia YB 7(-1) 2 1 3 11:12 7
7. Offenbach 7 2 1 4 9:15 7
8. Frama 7 1 0 6 10:26 3
9. Posavina 7(-1) 0 0 7 0:21 0

Tablica starijih 2019

Mj.  Ekipa  Ut. Po. Ne. Iz.  Gr. Bod.
1. Sokolovi 5 5 0 0 14:1

15

2. Biotopovi 5 4 0 1 19:3 12
3. FSR 5 4 0 1 11:2 12
4, Livanjska zaj. 5 2 0 3 8:9 6
5. 40 Dana 5 1 0 4 5:11 3
6. Uvijek spremni 5 1 0 4 5:11 3
7. Svećenici 6 1 0 5 4:25 3

LOGO

1. kolo 09.09.2018 Liga mlađih

Frama 1 4 Poskoci
Croatian Young Boys 0 0 Vitezi
Vatreni 1 1 Main Taunus Hochtaunus
Sv. Sebastijan 3 0 Posavina
Offenbach je bio slobodan

1.kolo 09.09.2018 Liga starijih

Franjevački svjetovni red 3 0 Livanjska zajednica
40 Dana 5 1 Uvijek spremni
Svećenici 0 5 Sokolovi
Biotopovi su bili slobodni

2. kolo 16.09.2018 i 21.10.2018 Liga mlađih

Vitezi 1 0 Vatreni
Offenbach 3 0 Posavina
Sv. Sebastijan 3 0 Frama
Poskoci 4 1 Croatian Young Boys
Main Taunus Hochtaunus je bio slobodan

2.kolo 16.09.2018 i 21.10.2018 Liga starijih

40 Dana 0 2 Biotopovi
Livanjska zajednica 1 2 Sokolovi
Franjevački svjetovni red 3 0 Svećenici
Uvijek spremni su bili slobodni

3. kolo 04.11.2018 Liga mlađih

Frama 0 3 Offenbach
Croatian Young Boys 0 2 Sv. Sebastijan
Vatreni 5 4 Poskoci
Main Taunus Hochtaunus 3 2 Vitezi
Posavina je bila slobodan

3.kolo 04.11.2018 Liga starijih

40 Dana 0 2 Sokolovi
Franjevački svjetovni red 2 1 Biotopovi
Svećenici 0 3 Uvijek spremni
Livanjska zajednica je bili slobodni

4. kolo 11.11.2018 i 18.11.2018 Liga mlađih

Poskoci 3 1 Main Taunus Hochtaunus
Sv. Sebastijan 1 1 Vatreni
Offenbach 0 3 Croatian Young Boys
Posavina 0 3 Frama
Vitezi su bili slobodan

4.kolo 11.11.2018 i 18.11.2018 Liga starijih

Uvijek spremni 1 3 Biotopovi
Franjevački svjetovni red 0 1 Sokolovi
Livanjska zajednica 4 1 Svećenici
40 Dana su bili slobodni

5. kolo 25.11.2018 i 02.12.2018 Liga mlađih

Sv. Sebastijan 5 1 Main Taunus Hochtaunus
Vatreni 3 0 Offenbach
Vitezi  1  2 Poskoci
Croatian Young Boys nisu došli Posavina
Frama je bili slobodan

5.kolo 25.11.2018 i 02.12.2018 Liga starijih

Franjevački svjetovni red 3 0 Uvijek spremni
Biotopovi 3 0 Livanjska zajednica
Svećenici 3 0 40 Dana
Sokolovi su bili slobodni

6. kolo 10.02.2019 Liga mlađih

Sv. Sebastijan 3 0 Vitezi
Offenbach 0 3 Main Taunus Hochtaunus
Posavina  0  3 Vatreni
Frama 3 7 Croatian Young Boys
Poskoci su bili slobodan

6.kolo 17.03.2019 Liga starijih

Livanjska zajednica 3 0 40 Dana
Sokolovi 3 0 Uvijek spremni
Svećenici 0 10 Biotopovi
Franjevački svjetovni red je bio slobodn

7. kolo 03.03.2019 Liga mlađih

Vatreni 6 3 Frama
Main Taunus Hochtaunus 3 0 Posavina
Vitezi  3  3 Offenbach
Poskoci 3 0 Sv. Sebastijan
Croatian Young Boys su bili slobodni

7.kolo 24.03.2019 Liga starijih

Franjevački svjetovni red     40 Dana
Livanjska zajednica     Uvijek spremni
Sokolovi     Biotopovi
Svećenici su bili slobodni

8. kolo 17.03.2019 Liga mlađih

Offenbach 0 3 Poskoci
Posavina 0 3 Vitezi
Frama  0  3 Main Taunus Hochtaunus
Croatian Young Boys 0 3 Vatreni
Sv. Sebastijan je bio slobodni

Pretraživanje

Idi na vrh