Facebook

NEKA NAS BIBLIJA VODI SLIJEDEĆIH 365 DANA
Biblija kaže …
uvijek razmislite prije nego što počnete raspravljati o bilo čemu i u tišini otkrijte svoje neznanje i spoznajte vrijednost drugih. Izreke 15,28 (JB) - Pravednikovo srce smišlja odgovor, a opakomu usta govore zlobom. Vodimo računa o tome da naše misli budu čiste, jer djela se začinju u srcu. Marko 7,21.22 (JB) - Ta iznutra, iz srca čovječjega, izlaze zle namisli, bludništva, krađe, ubojstva, preljubi, lakomstva, opakosti, prijevara, razuzdanost, zlo oko, psovka, uznositost, bezumlje.
Dopustimo Bogu da po svojoj Riječi promijeni naš način života i razmišljanja. Rimljanima 12,2 (KS) -Nemojte se prilagođivati ovomu svijetu! Naprotiv, preobličavajte se obnovom svoga uma da mognete uočavati što je volja Božja: što je dobro, ugodno i savršeno!


Razmišljajmo o onome što je dobro pa će i naše riječi i djela biti pozitivna i mudra. Filipljanima 4,8 (JB) Uostalom, braćo, što je god istinito, što god časno, što god pravedno, što god čisto, što god ljubazno, što god hvalevrijedno; je li što krepost, je li što pohvala – to nek vam je na srcu!
Dopustimo da u nama vlada Kristov um. Filipljanima 2,5 (JB) - Neka u vama bude isto mišljenje kao i u Kristu Isusu.
Predraga braćo i sestre ovom akcijom na našoj stranici želimo svakoga koji nas prati potaknuti na čitanje Svetog Pisma – Biblije, Riječi Božje. Da čitajući je o njoj promišljamo i promišljajući o njoj da je utjelovljujemo u svoja dobra djela. Jedino tako slijedimo Isusa Krista, živoga Boga, i trudeći se strpljivo u ljubavi odnositi se prema drugima, da po Duhu Svetom zavrijedimo vječno zajedništvo s Ocem nebeskim.
Cilj ove akcije je, da svatko koji se uključi u nju, kroz sljedeću godinu dana pročita cijelu Bibliju, da uz tekstove Staroga zavjeta, preko Psalama i Novog zavjeta svatko uoči putokaz u ovozemaljskom putu prema vječnom Spasenju!
Svaki mjesec ćemo donijeti tablicu, koja nam govori, što čitati koji dan…
Za cijelu akciju potrebno je imati malo dobre volje i Bibliju!!! Za tablicu kliknite ovdje

Pretraživanje

Idi na vrh