Facebook

Na prvu nedjelju u veljači, po redovitom rasporedu, kao i svake prve nedjelje u mjesecu, imali smo Dječju misu u crkvi sv. Ante u 10 sati!
Sveto misno slavlje predvodio je fra Ivan Čikara, koji je uz pomoć časnih sestara s. Pavlimire i s. Luce, prilagodio, dječjem uzrastu ovu sv. misu. Naime, radi se o evanđelju na čiju je temu napravljena kratka predstava, kako bi djeca mogla vizualno lakše shvatiti i sebi dočarati, ono što nam Isus želi reći.

Te nedjelje radilo se o opsjednutom čovjeku kojeg Isus oslobađa i liječi. U ovoj predstavi se moglo vidjeti i čuti koje su opsjednutosti današnjeg čovjeka, današnjih mladih i djece, od kojih se moramo čuvati i namjesto kojih moramo staviti u svoj život Isusa Krista, molitvu i dobra djela.
Sveto misno slavlje uveličao je, svojim pjevanjem, dječji zbor pod ravnanjem sestre Pavlimite, a sve su učinili ljepšim, naši uvijek prisutni, ministranti!

Pretraživanje

Idi na vrh