Facebook

Na drugu nedjelju došašća posebno je svečano bilo preko sv. mise u u crkvi sv. Ivana apostola, u Unterliederbachu (Höchstu). Liturgijsko slavlje svečano su obilježili pjevanjem i čitanjem članovi liturgijske skupine koja je zadužena za animiranje svetih misa. Poslije svete mise imali smo i mali domjenak uz prigodnu meditaciju koju je pripremila s. Damira, koja je animira liturgijsku skupinu, zajedno sa članovima liturgijske skupine.

Meditacija je bila na temu Vjere, kako bi se obilježio i početak Godine vjere. Uvodnu molitvu i završni blagoslov udjelio je fra Marko Domazet Lošo. A poslije meditacije i blagoslova uslijedilo je ugodno druženje uz okrjepu za tijelo. Poslije tjelesne okrjepe druženje se nastavilo uz glazbu i pjevanje.

Liturgijska skupina ima sastanak svake nedjelje poslije sv. mise u 16 sati u dvorani pokraj crkve sv. Ivana. Grupa je mješana ima starih i mladih i onih između.

Svatko je dobro došao, uz jedan uvijet- mora ponijeti dobru volju i raspoloženje.

 

Pretraživanje

Idi na vrh