Facebook

SUSRET STUDENATA

Studenti
Datum: Četvrtak, 14. Lipanj 2018. 20:00

Grad: Frankfurt am Main, Deutschland

.... To je nas zadnji redoviti susret u ovoj akademskoj godini, Tema susreta je "Sloboda". Raspravljat cemo o tome sto je sloboda? Od cega i za sto je covjek slobodan? Zasto se jedno ljudi u svojoj slobodi odlucuju za jedno, drugi za drugo? Zasto ljudi pod slicnim uvjetia djeluju drugacije? Jeli sloboda nesto sto dolazi izvana ili iznutra? Sve i druga pitanja rijesavat cemo uz razlicite postavke i primjere. Osim toga na kraju razmotrit cemo sto mi mozemo konkretno ucinit u svojoj slobodi za sveopce dobro i dobro drugih! Lijep pozdrav svima! Vidimo se!

 

Adresa
Rüsterstraße 5
60325 Frankfurt am Main, Deutschland

 

Karta


 

Svi datumi


  • Četvrtak, 14. Lipanj 2018. 20:00

Powered by iCagenda

Pretraživanje

Idi na vrh