Najavljujemo

Nema nadolazećih događaja!
Facebook

Na četvrtu nedjelju kroz godinu, 3.2.2019. u 18 sati u crkvi sv. Ante, imali smo misu s djecom. Sveto misno slavlje predvodio je fra Ivan. Tematika misnog slavlja i poruke koja se je željela prenijeti svim vjernicima, a posebno onim najmanjima je, poruka ljubavi.

Nakon propovijedi sestra Filipa je s vjeroučenicima pripremila kratki scenski prikaz „Kako instalirati ljubav?“, kojeg je fra Ivan u svojoj propovjedi uklopio uz drugo čiatnje nedjeljne liturgije (1 Kor 12, 31-13,13) zaključivši najboljim lijekom za svaku bolest, a to je „Ljubav forte plus“ - kutijica koja podsjeća na zapakirani lijek u kojem je Križ, najvjerodostojniji prikaz ljubavi!
Kao i svku misu s djecom liturgijsko pjevanje je predvodio „Mali pax“, pod vodstvom fra Kristijana.

Pretraživanje

Idi na vrh