Najavljujemo

Nema nadolazećih događaja!
Facebook

U suradnji s katoličkom župom u Frankfurtu na Majni Hrvatska nastava Hessen organizirala je 2. 2. 2019. godine izvođenje kazališne predstave Gospođica Neću nastale prema poznatoj priči Sunčane Škrinjarić u kojoj je glavni lik djevojčica Mina.


Mina ima sedam godina i ima jednu vrlo neobičnu naviku: odbija sve oko sebe, dok jednog dana cijeli svijet ne počne odbijati nju. Kako Mina odrasta, s vremenom prestaje govoriti „Neću!“ i počinje govoriti „Hoću!“. Gledatelje je Mina podučila što se događa ako nešto tvrdoglavo odbijaju i što se prihvaćanjem mijenja na bolje.
Predstavu su izveli odlični glumci Gradskog kazališta Scena „Gorica“ iz Velike Gorice: Karmen Sunčana Lovrić, Lidija Kraljić i Lovro Ivanković, a prije i nakon obiju predstava Vijeće roditelja HN Hessen prikupljalo je dobrovoljne novčane priloge za udrugu Novi zvuk iz Splita. Riječ je o udruzi koja se bavi unapređenjem kvalitete života osoba s intelektualnim teškoćama i pridruženim smetnjama kroz glazboterapiju.

Pretraživanje

Idi na vrh