Facebook

Svake godine u Hrvatskoj Katoličkoj Župi Frankfurt organizira se Dječji koncert, na kojem nastupaju naši „mali glazbenici“. Ove godine je organiziran 31. 5. i na njemu je nastupilo 23 djece sa različitim skladbama, popularnim i klasičnim! Svoje dobro uvježbane skladbe su izveli pred svojim roditeljama braćom i sestrama, bakama i djedovima, kao i drugom mnogobrojnom publikom, u velikoj dvorani hrvatskog centra.Koncert je započeo nešto poslije 17 sati. Zbog velikog broja svirača, koncert je podijeljen u dva dijela; u prvom dijelu je nastupilo 13 izvođača, nakon čega je uslijedila pauza.

U pauzi svaki gost se mogao, kroz ugodni razgovor i druženje, poslužiti kavom, sokom i kolačima koje su pripremile brižne majke.

Nakon polusatne pauze nastupila su i ostala djeca.
Zaključnim pozdravom župnika i podjelom prigodnih poklona svakom „malom glazbeniku“ završili smo koncert zajedničkom fotografijom.

Pretraživanje

Idi na vrh