Najavljujemo

Nema nadolazećih događaja!
Facebook

Nakon Prve Svete Pričesti u Subotu, 5.5. i zhvalne mise u Nedjelju, 6.5. U ponedjeljak 7.5. 2018. po ustaljenom običaju već dugi niz godina naši prvopričesnici idu na zajenički izlet sa svojim roditeljima i vjeroučiteljima. I ove godine izlet je bio u Europa Park, najveći zabavni park u Njemačkoj.
Krenulo se u 7 sati ujutro, ispred crkve sv. Ante (Savigny str.), sa dva autobusa.

Unatoč gužvi sretno se stiglo na cilj. Djeca su bila raspoređena sa odralima, koji su im cijeli dan bili pratnja. Svi su hrlili da iskuse što više zabavnog sadržaja, ali zbog gužve svugdje se moralo čekati. Dogovor je bio da se krene oko 17 sati, ali u silnoj želji da se barem još nešto vidi povratak se odgodio za 17:30! Mnogi su u tom vremenu posjetili novu zanimljivost: „Voletarium“, simulacija leta iz svemira po svijetu sa konačnim ciljem u Europa parku (4D).
S oduševljenjem, punim različitih doživljaja, krenulo se put Frankfurta, gdje smo sretno stigli nešto prije 21 sat.

Pretraživanje

Idi na vrh