Facebook

Dana 10. 06. u Salbau Griesheim proslavili smo dan naše župe. Uz dodjelu nagrada najzaslužnijim ministrantima i vjeroučenicima. Dodijeljene su nagrade i pobjednicima prvog izdanja Katoličke malonogometne lige naše župe. Ove godine najuspješniji su bili članovi FC Motika. Program je započeo nastupom velikog mješovitog zbora, a nastavio sa scenskim prikazima različitih vjeronaučnih i plesnih skupina.

U programu su tako nastupili: mješoviti zbor, zbor mladih Pax, dječiji zbor. Folklor je ovaj put nastupio sa dvije skupine: dječijom i srednjom skupinom koji su bili osnaženi sa nekoliko članova velike skupine. Predstavili su nam se najmlađi članovi svojom plesnom izvedbom. Framaši su svojim prikazom oživjeli pjesmu Spasenja moć. Nakon službenog dijela programa uslijedio je zabavni dio. Zabavu je predvodio i animirao The Entertainer.

Pretraživanje

Idi na vrh